MG 0936

 

Zdarta Płyta Cover Band 

to grupa pozytywnie zakręconych muzyków i wokalistów. Muzyczna mieszanka doświadczenia scenicznego i talentu popartych ciężką pracą. Efekt? Występ muzyczny na wysokim, profesjonalnym poziomie, różnorodność muzycznego repertuaru i co najważniejsze zadowoleni klienci i goście.

 

Podstawowy skład zespołu to 6osób (perkusja, gitara elektryczna + wokal, gitara basowa, instr. klawiszowe + wokal, saksofon oraz wokal żeński). Zespół może zostać poszerzony dodatkowo o kolejne niebagatelne żeńskie wokale.

 

Grupa muzyczna Zdarta Płyta to cała masa pomysłów na atrakcyjną oprawę imprez firmowych, koncertów plenerowych i każdego rodzaju przyjęć.

 

Zdarta Płyta to także dobry pomysł na ten „najważniejszy dzień w życiu”. Bogaty repertuar i pełne zaangażowania wykonawstwo z pewnością nie pozwolą się gościom nudzić.

 

Repertuar zespołu oparty jest na przebojach polskiej i światowej muzyki rozrywkowej. Zapewnimy doskonałą zabawę Tobie i Twoim gościom przy muzyce wykonywanej na żywo.

 

Korzystamy wyłącznie z profesjonalnego nagłośnienia i oświetlenia, gwarantując tym zarówno komfort pracy sobie jak i komfort odbioru sceny biesiadnikom

IMG 1261

 MG 0945